JT CLEANING ZWYCIĘZCĄ TURNIEJU !

Wczoraj zakończyliśmy zmagania w Mikołajkowym Turnieju Piłki Nożnej pod patronatem Prezydenta Miasta Oświęcim.Turniej zorganizowało Oświęcimskie Stowarzyszenie Sportu Amatorskiego "OSSA" Amatorka Oświęcim oraz Miasto Oświęcim, Oswiecim - Miasto Pokoju - City of Peace
W ZWIĄZKU Z OBECNĄ SYTUACJĄ, TURNIEJ BEZ UDZIAŁU PUBLICZNOŚCI.

Część wpisowego od każdej z drużyn, zostanie przeznaczona na wsparcie dla Dom Dziecka w Oświęcimiu/Orphanage in Oświęcim , Poland Zakupione artykuły zostaną przekazane do placówki.
Mamy nadzieję, że tym akcentem sprawimy radość podopiecznym.

Zaproszenie do udziału ,przyjęło 8 drużyn, które zostały rozlosowane do dwóch grup. Mecze grupowe rozegrano w systemie każdy z każdym (mecz 1x10 min.). Do fazy finałowej awansowały po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy.

Grupa A: JT-Cleaning, DS Bruk, WOLMO, Stowarzyszenie GOL.

1. Stowarzyszenie GOL - 7 pkt. br. 15:4
2. JT-Cleaning - 7 pkt. br. 12:6
3. WOLMO - 3 pkt. br. 4:14
4. DS Bruk - 0 pkt. br. 7:14

W pierwszym meczu tej grupy, starły się ekipy JT-Cleaning oraz DS Bruk, czyli starzy znajomi w Amatorskiej ligi. Spotkanie rozegrano w szybkim tempie, a wynik 4:3 dla JT-Cleaning dał pierwszy komplet punktów w turnieju.
Kolejne spotkania pokazały kto walczy o pełną pulę jaką jest pierwsze miejsce w grupie.
W ostatnim meczu grA spotkały się ekipy JT-Cleaning oraz Stowarzyszenie GOL, które walczyły o najlepszą lokatę. Końcowy wynik spotkania 3:3 sprawił, że o pierwszym miejscu w grupie, zadecydował lepszy stosunek bramek

Grupa B: ANTRAX Tychy, Sharks, USB, Stawy Bieruń

1. ANTRAX Tychy - 7 pkt. br. 4:1
2. Sharks - 6 pkt. br. 6:2
3. Stawy Bieruń - 4 pkt. br. 6:8
4. USB - 0 pkt. br. 4:9

W grupie B znalazła się m.in.ekipa ANTRAX Tychy, dla której był to debiut na oświęcimskiej hali . Już w pierwszym spotkaniu, drużyna musiała się zmierzyć z SHARKS, czyli ligowcami:) z oświęcimskiej ALPN. Po końcowym gwizdku, wynik 1:0 dla ANTRAX-u, pozwolił spokojnie przyglądać się dalszemu rozwojowi w tabeli .
Kolejne zmagania sprawiły, że drużyna Stawy Bieruń miała matematyczne szanse na wyjście z grupy, jednak w swoim ostatnim spotkaniu, TYLKO zremisowała z ekipą z Tychów, dla której jeden punkt dał pierwszej miejsce w tabeli grB.

PÓŁFINAŁY

Stowarzyszenie GOL - SHARKS 3:3, k. 3:1
JT-CLEANING - ANTRAX Tychy 1:0

Mecz o III miejsce

Sharks - ANTRAX Tychy 8:3

FINAŁ

Stowarzyszenie GOL - JT-CLEANING 2:2 ,k.3:5

1. JT-CLEANING
2. Stowarzyszenie GOL
3. SHARKS

Nagrody indywidualne zdobyli:

Król strzelców - Dawid ADAMCZYK 8 bramek (SHARKS)
Bramkarz turnieju - Adam NARWID (JT-CLEANING)

SPONSOREM nagród w turnieju była firma MAGIC SPORT

Nagrody wręczył Prezes OSSA - Mariusz Szteliga

GRATULUJEMY!!!

Podziękowania dla Prezydenta Miasta Oświęcim oraz Wydziału Promocji w Oświęcimiu, za kolejne udzielone wsparcie dla sportu amatorskiego w Oświęcimiu.

Podziękowania dla firmy MAGIC SPORT, za ufundowanie nagród

Dziękujemy wszystkim biorącym udział w turnieju i zapraszamy na kolejne.
UDOSTĘPNIAJCIE

Organizator - OSSA